Tis u Blatna

Přejdi na obsah

Informace pro občany.

Oznámení

Od 30.6.2017 do 10.7.2017 bude za obecním úřadem umístěn velký kontejner na objemný odpad. Od 11.7.2017 bude kontejner umístěn v Kračíně nad kravínem.

Vážení spoluobčané,
sdělujeme Vám, že v době od pátku 23.6.2017 do pátku 7.7.2017 bude z důvodu čerpání dovolené obecní úřad uzavřen.

Děkujeme za pochopení.

Informace pro občany.

Firma Gefos a.s. na základě smlouvy o dílo s firmou ČEZ Distribuce, a.s. bude v průběhu následujících dvou až tří týdnů provádět měřické práce v obci Tis u Blatna. Cílem našich činností je zpřesnění polohy tras distribučních sítí nízkého napětín ve vlastnictví ČEZ Distribuce, a.s. Zpřesnění polohy se bude týkat jen části tras distribučních sítí nízkého napětí v souhrnné délce cca 5,8 km. Trasy sítí budou nejprve vyhledány odbornými elektrikáři a vyznačeny ekologickým sprejem. Tyto značky během měsíce zmizí vlivem povětrnostních podmínek a neměly by být v žádném případě svévolně odstraňovány. Následně budou takto označené trasy geodeticky zaměřeny. Přítomnost našich pracovníků by v neměla narušit běžný chod obce.

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny 27.6.2017

Orientační plánek

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 20.6.2017

Správa uprchlických zařízení hledá pro ZZC Balková dva zaměstnance na výdej stravy.

Kvalifikační předpoklady- výuční list v jakémkoliv oboru.

Bližší informace ZZC Balková, tel. číslo : 974 320 901

počítadlo.abz.cz